Hakkımızda

"Providing education & career solutions for students and professionals"

Merkezi İngiltere'de bulunan Levant Education Group, Türkiye ve komşu ülkelerinde eğitim sektöründe 2009 yılından bu yana faaliyet gösterir. Levant Education Group bünyesinde Levanteducation.com, Studybritish.com gibi uluslararası eğitim sektörünün tanınmış markalarını bulundurur.

Öğrencilere, çalışan profesyonellere ve şirketlere yönelik özel dil eğitimleri sunar. Özellikle uzmanlık kazandığı sektörlere yönelik şirket içi ( enerji & petrol, turizm, hukuk, iç dizayn & mimarlık, moda ) mesleki eğitimler düzenler.

Farklı yaş grubundan öğrencilerin ve yetişkinlerin ihtiyaçlarını baz alarak online İngilizce kursları, sınav hazırlık eğitimleri sağlar. 

Bununla birlikte, dünya çapında partneri olduğu kaliteli dil okulları , kolejleri, liseleri ve üniversiteleri ile uluslararsı öğrencilerin eğitim hayatına yön verir. Çeşitli yurtdışı eğitim etkinlikleri (Studybritish.com UK University Tour ve seminerleri, kayıt günleri, alumni aktiviteleri) ile öğrencilerin okul yetkilileri ile bir araya gelerek yüz yüze görüşmelerini organize eder.

Uluslararası eğitim sektöründe 30 yılı aşan deneyime sahip uzman eğitim ve yönetim kadrosu ile Levant, online dil eğitimi programları ve yurtdışı eğitimde dünya standartlarında kaliteli eğitim çözümleri sunar.